Ромашка - однорічна рослина з сильним, характерним запахом. Стебло ромашки висотою 15-50 см і розгалужене, а на верхівці гілок формуються кошики з діаметром 1,5-2,5 см з конічним, порожнистим дном. Маргінальні квіти - білі, а трубчасті (внутрішні) - жовті. Ромашка цвіте з травня по вересень.
Якщо вас замордував нежить, то пора зайнятися його лікуванням. Дуже часто лікарські препарати, які ви купуєте в аптеці, не завжди допомагають вилікувати цю недугу, тоді потрібно звернутися за допомогою до народної медицини. У цій статті ви дізнаєтеся про те, які лікарські препарати можна використовувати. Для початку вам необхідно позбавиться від вмісту носа, а саме - болезненнотворних мікроорганізмів. На допомогу прийде морська сіль або звичайна сіль, яку необхідно попередньо розчинити в ємності з водою.
Не всім відомо, що в Європі картопля поширилася завдяки її лікувальним властивостям. Цей харчовий продукт і дотепер широко використовується у народній медицині різних країн. Використовують в лікувальних цілях не тільки стебла і бульби, а листя, квітки і навіть квітковий пилок. Картопля - рослина популярна донині, завдяки їй можна вилікувати десятки недуг.
Сезон заготівлі бобових у розпалі - хтось консервує, хтось заморожує, а хтось сушить. Медики радять не викидати лушпиння гороху і квасолі, адже це прекрасний засіб для зниження рівня цукру в крові. У лушпинні бобових містяться речовини, що мають інсуліноподібну дію.
Завдяки тому, що горілка здатна із рослинної сировини витягувати розчиняти в собі і консервувати цілющі властивості, її часто використовують для приготування цілющих настоянок. В якості цілющої сировини можна використовувати трави (сухі і свіжі), ягоди, овочі, а також водорості. Вот деякі рецепти, котрі допоможуть при поширених хворобах.
Чай з сухого вівса дуже простий у приготуванні. Ви берете ложку зеленого сушеного вівса, заливаєте водою при температурі близько 80° C (наприклад, може бути окроп) і залишаєте стояти протягом двадцяти хвилин. А потім просто випиваєте, звичайно, без цукру. До смаку можна добавити меду. Якщо вам не дуже подобається смак вівса, то можете настоювати чай менше часу. В цьому варіанті чудово те, що чай с вівса можна настоюватися неодноразово, просто зціджуйте його. До речі, подібним методом можна готувати чай з кропиви 2-3 рази на день навіть для маленьких дітей.
Подоржник - це рослина, яка росте під ногами, знайти її можна на городі, в полі, на звичайному подвір"ї. Здавна в народі цю рослину використовували як засіб першої допомоги. Назва його пов"язана з дорожніми пригодами: хтось натер мозолі, порізався - треба зірвати лист подорожника і прикласти до рани.
Які трави підходять для трав'яного чаю? Теоретично підходять всі трави, тому що ніхто не може заборонити нам залити окропом те, що ми хочемо, але на практиці це працює по-іншому. Давайте розглянемо це питання детальніше.